Nasza historia

Zarząd Property Investor składa się z dwóch doświadczonych bankierów inwestycyjnych. Naszą siłą jest kooperacja i uzupełniające się kompetencje.

Razem pracowaliśmy w czterech funduszach inwestycyjnych, trzech bankach w pionach bankowość korporacyjnej i inwestycyjnej oraz bankowości prywatnej. Mówimy pięcioma językami obcymi i obsługiwaliśmy ponad tysiąc klientów z segmentu bankowości prywatnej biorąc udział w dziesiątkach projektów inwestycyjnych.

Nasz zespół to nie tylko doświadczeni handlowcy i eksperci inwestycyjni. Pracujemy z prawnikami, deweloperami, osobami z dużym doświadczeniem w prowadzeniu projektów oraz ekspertami działu IT, którzy przez lata pracowali dla największych polskich banków dbając o bezpieczeństwo danych i organizację systemów.

Dla nas ważny jest każdy detal

zasady współpracy

Nasze inwestycje opierają się na otwartej współpracy z partnerami, co do których mamy pewność że prowadzą etyczny i uczciwy biznes. Chcemy żeby nasi inwestorzy mieli pewność, że ich kapitał rośnie nie niszcząc otoczenia, a zmieniając je na lepsze.

NASZE WARTOŚCI

Zaufanie

W inwestycjach obustronne zaufanie jest wszystkim. Czujemy się wyróżnieni, że wybierają nas Państwo powierzając swoje środki w zarządzanie. W zamian oferujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa i skuteczność w ochronie środków przed utratą wartości oraz ich skuteczne pomnażanie. 

Etyka

Nie liczy się wyłącznie sukces, ale styl w jakim do niego dojdziemy.

Perfekcja

W trosce o naszych inwestorów pamiętamy jak ważna jest perfekcja. To wyróżnia nas na tle rynku. Każdy z naszych inwestorów jest traktowany jak partner i najważniejszy klient.

„Inwestuj w siebie lub w nieruchomości"

Warren Buffet

Nasz Zespół

Adrian Mech

Członek Zarządu

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (SGH) na kierunku finanse i rachunkowość ze specjalizacją bankowość inwestycyjna oraz studiów podyplomowych na Warszawskim Instytucie Bankowości (WIB) zakończonych międzynarodową licencją ACI. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w bankowości inwestycyjnej zarówno prywatnej jak i korporacyjnej przy projektach krajowych oraz zagranicznych. W tym okresie również brał udział w projektach Private Equity i Venture Capital na rynkach kapitałowych oraz nieruchomościowych. Prywatnie entuzjasta snowboardu oraz sternik morski.

Jakub Filip

Członek Zarządu

Absolwent indywidualnych studiów humanistycznych na Uniwersytecie Warszawskim oraz sinologii na Wydziale Orientalistyki UW. Płynnie mówi w trzech językach obcych w tym po mandaryńsku. Od kilku lat związany z bankowością korporacyjną i inwestycyjną. Pracował jako doradca klienta korporacyjnego budując relacje z polskimi i międzynarodowymi partnerami. W ostatnich latach skupia się na rozwoju projektów inwestycyjnych dla klienta indywidualnego na rynku kapitałowym i nieruchomościowym. Fan dobrej kuchni, literatury i historii. Marzy o połączeniu działalności inwestycyjnej z aktywizacją kapitału inwestorów do działań społecznych.

Zacznij pomnażać swój kapitał
razem z nami

Property Investor

ADRES:

Atrium Centrum
al. Jana Pawła II 27
00 – 867 Warszawa

Telefon:

Napisz do nas

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    © property Investor. Wszystkie prawa zastrzeżone. Regulamin i Polityka Prywatności

    Property Investor Sp. z o.o. 00-867 Warszawa, ul. Al. Jana Pawła II 27, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000894431, REGON 388677644, posiadająca NIP 5272955112 z kapitałem zakładowym w wysokości 5 000 PLN.